Běh hasičů 9. září 2023!
Přihlášky přijímáme od 1. července do 23. srpna 2023.
Řádně vyplněné přihlášky přijímáme na stránce https://prihlaska.sv-schody.cz/.
Před odesláním přihlášky si pozorně přečtěte propozice soutěže.
Běh hasičů do Svatohorských schodů je unikátní závod dvojic hasičů v běhu do schodů na příbramskou dominantu - Svatou Horu. Vzpomínáme tak na mohutný požár areálu z dubna 1978 a na vlastní kůži "v plné polní" zkoušíme, jaké to asi mohlo být. Běh hasičů do Svatohorských schodů je perfektní sportovní a kulturní zážitek v jednom. Stejný den totiž ožije Svatá Hora velkolepou Příbramskou svatohorskou šalmají.
Došlé přihlášky:
muži 45 + ženy 15 + ostatní 15 = 75 z 70
Přijato | Závodníci |
09.07.2023 22:17 |
Radka Štochlová (SDH Broumy, Středočeský kraj) Marie Mašková (SDH Broumy, Středočeský kraj) |
09.07.2023 15:31 |
Ondřej Novák (SDH Broumy, Středočeský kraj) Martin Štochl (SDH Broumy, Středočeský kraj) |
05.07.2023 07:32 |
Martin Jelen (HZS Praha, Hlavní město Praha) Ladislav Jelen (SDH Hrabří, Středočeský kraj) |
03.07.2023 12:06 |
Jan Doušek (SDH Sedlice, Jihočeský kraj) Jiří Musil (SDH Sedlice, Jihočeský kraj) |
02.07.2023 18:04 |
Pavel Hauer (SDH Čižice, Plzeňský kraj) Karel Zapletal (SDH Nečtiny, Plzeňský kraj) |
02.07.2023 17:26 |
Petra Černucká (SDH Brázdim, Středočeský kraj) Pavlína Dlasková Hoření (SDH Příšovice, Liberecký kraj) |
02.07.2023 16:20 |
Pavla Reichová (SDH Praha - Satalice, Hlavní město Praha) Kateřina Dolejšová (SDH SDH Sedlice, Jihočeský kraj) |
02.07.2023 10:52 |
Jakub Bláha (SDH Běštín, Středočeský kraj) Kevin Kokeš (SDH Běštín, Středočeský kraj) |
02.07.2023 10:39 |
Pavla Řeháková (SDH Kojetín, Středočeský kraj) Jakub Katič (SDH Kojetín, Středočeský kraj) |
02.07.2023 10:06 |
Jiří Blajer (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Radek Blajer (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) |
02.07.2023 05:59 |
Štěpán Šikýř (SDH Drásov, Středočeský kraj) Milan Kotáb (SDH Drásov, Středočeský kraj) |
02.07.2023 05:53 |
Jan Klimek (SDH Drásov, Středočeský kraj) Jiří Kopáček (SDH Drásov, Středočeský kraj) |
02.07.2023 00:56 |
Petr Zehnula (SDH Starý Rožmitál, Středočeský kraj) Karel Havlíček (SDH Vranovice, Středočeský kraj) |
01.07.2023 21:29 |
Stanislav Strnad (SDH Vranovice, Hlavní město Praha) Lukáš Hanus (SDH Střezimíř, Hlavní město Praha) |
01.07.2023 21:13 |
Pavel Oplíštil (SDH Obořiště, Středočeský kraj) Tomáš Pšenica (SDH Obořiště, Středočeský kraj) |
01.07.2023 20:15 |
Lenka Podsklanová (SDH Sedlice, Jihočeský kraj) František Doušek (SDH Sedlice, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 20:00 |
Lukáš Mooz (HZSP Spolchemie, Hlavní město Praha) Robin Bureš (SDH Lenešice, Hlavní město Praha) |
01.07.2023 19:20 |
Jan Hošek (SDH Žebrák, Středočeský kraj) Jan Pergl (SDH Žebrák, Středočeský kraj) |
01.07.2023 18:43 |
Cibulka Jaroslav (SDH Přeštice, Plzeňský kraj) Cibulka Tomáš (SDH Přeštice, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 17:49 |
Jan Šebek (SDH SDH Praha Žižkov, Hlavní město Praha) Ivo Denemark (SDH SDH Praha Žižkov, Hlavní město Praha) |
01.07.2023 17:42 |
Simona Šimůnková (SDH Adamov, Jihočeský kraj) Jakub Dudák (HZS CHS Český Krumlov, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 16:47 |
Martin Eibl (SDH Čenkov, Středočeský kraj) Ladislav Dohnal (ČHJ HS Příbram, Středočeský kraj) |
01.07.2023 16:32 |
Miloš Břicháček (SDH Počaply, Středočeský kraj) Rostislav Walica (SDH Český Těšín - Horní Žukov, Moravskoslezský kraj) |
01.07.2023 14:34 |
Rostislav Čermák (SDH Hrádek u Rokycan, Plzeňský kraj) Petr Kastner (SDH Hrádek u Rokycan, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 13:48 |
Luboš Severin (SDH Skaličany, Jihočeský kraj) Lukáš Fořt (SDH Skaličany, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 13:14 |
Marie Šachová (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Anita Hráčková (SDH Lazsko, Středočeský kraj) |
01.07.2023 13:04 |
Daniel Papírník (SDH Bavoryně, Středočeský kraj) Daniel Malý (SDH Bavoryně, Středočeský kraj) |
01.07.2023 11:36 |
Václav Bučil (SDH Bohostice, Středočeský kraj) Lukáš Vojíř (SDH Zalužany, Středočeský kraj) |
01.07.2023 11:24 |
Nekolný Pavel (SDH Budínek, Středočeský kraj) Jarolímek Pavel (SDH Budínek, Středočeský kraj) |
01.07.2023 11:21 |
Slávek Turnovec (SDH Horní Hbity, Středočeský kraj) Jaroslav Turnovec (SDH Horní Hbity, Středočeský kraj) |
01.07.2023 11:00 |
Jaroslav Šturma (SDH Nový Knín, Středočeský kraj) Lukáš Dragoun (SDH Nový Knín, Středočeský kraj) |
01.07.2023 10:43 |
Aneta Tichá (SDH Mladý Smolivec, Plzeňský kraj) Tereza Straková (SDH Mladý Smolivec, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 10:43 |
Dominika Vacková (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Iveta Petříková (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) |
01.07.2023 10:40 |
Josef Mužík (SDH Holšiny, Středočeský kraj) Jan Vlas (SDH Volenice, Středočeský kraj) |
01.07.2023 09:54 |
Eliška Mošanská (SDH Sedlec, Středočeský kraj) Pavla Řeháková (SDH Kojetín, Středočeský kraj) |
01.07.2023 09:47 |
Bohuslav Šálek (SDH Březové Hory, Hlavní město Praha) Jozef Benďák (SDH Březové Hory, Hlavní město Praha) |
01.07.2023 09:29 |
Daniel Bláha (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Jiří Vršecký (SDH Orlov, Středočeský kraj) |
01.07.2023 09:25 |
Jan Vobejda (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Martin Smíšek (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) |
01.07.2023 09:23 |
Oldřich Pecka (SDH Volyně, Jihočeský kraj) Václav Lenc (SDH Volyně, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 09:19 |
Jiří Rybák (SDH Mirošov, Plzeňský kraj) Michal Charužín (SDH Mirošov, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 09:17 |
Jiří Macoun (HZS Praha / SDH Zalužany, Středočeský kraj) Tomáš Koditek (SDH Zalužany, Středočeský kraj) |
01.07.2023 09:16 |
Jakub Vlas (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Roman Synek (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) |
01.07.2023 09:15 |
Josef Hora (SDH Žákava, Plzeňský kraj) Milan Albrecht (SDH Borovno, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 09:09 |
Michaela Němcová (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) Romana Polcrová (SDH Březové Hory, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:58 |
Nela Růtová (SDH Čenkov, Středočeský kraj) Aneta Šmejkalová (SDH Čenkov, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:49 |
Lucie Hoblová (SDH Žákava, Plzeňský kraj) Veronika Tothová (SDH Hořehledy, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 08:46 |
Lukáš Vokoun (SDH Zbečno, Středočeský kraj) Lukáš Hušek (SDH Zbečno, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:41 |
Martin Pinta (SDH Březí, Jihočeský kraj) Zdeněk Kylberger (SDH Sedlice, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 08:39 |
Lukáš Červenka (SDH Hluboš, Středočeský kraj) Petr Čajan (SDH Hluboš, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:38 |
Zuzana Tomková (HZS ÚO Příbram, Středočeský kraj) Anna Maršalková (SDH Železný Újezd, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 08:17 |
Jana Šnajdrová (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) Jaroslava Kapounová (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 08:14 |
Zdeněk Chochol (SDH Sedlice, Jihočeský kraj) Jan Šlehofer (SDH Blatná, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 08:06 |
David Šimek (SDH Volyně, Jihočeský kraj) Lukáš Fiala (SDH Volyně, Jihočeský kraj) |
01.07.2023 08:05 |
Pavel Šmejkal (SDH Čenkov, Středočeský kraj) Michal Bereza (SDH Čenkov, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:04 |
Vašek Jůna (SDH Bavoryně, Středočeský kraj) Alča Najmanová (SDH Bavoryně, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:03 |
Martin Mužík (SDH Holšiny, Středočeský kraj) Miroslav Diviš (SDH Lhotka, Středočeský kraj) |
01.07.2023 08:01 |
Martin Dolák (SDH Mirošov, Plzeňský kraj) Jiří Reindl (SDH Dobřív, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 07:40 |
Hana Koňasová (SDH Počaply, Středočeský kraj) Veronika Beranová (SDH Voltuš, Středočeský kraj) |
01.07.2023 06:54 |
Petr Zíka (SDH Lubná, Středočeský kraj) Matěj Zíka (HZS Rakovník, Středočeský kraj) |
01.07.2023 00:04 |
Ondřej Prejzek (SDH Malé Přílepy, Středočeský kraj) Jan Libus (SDH Malé Přílepy, Středočeský kraj) |
01.07.2023 00:01 |
Jakub Heindl (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) Eliška Heindlová (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 00:00 |
Vít Hanus (SDH Třebsko, Středočeský kraj) Stanislav Branžovský (SDH Třebsko, Středočeský kraj) |
01.07.2023 00:00 |
Erika Koníčková (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) Petra Kaslová (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 00:00 |
Kateřina Strnadová (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) Denisa Humlová (SDH Cheznovice, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 00:00 |
Jiří Strnad (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) Václav Smolík (SDH Příkosice, Plzeňský kraj) |
01.07.2023 00:00 |
Markéta Pečená (SDH Vranovice, Středočeský kraj) Michaela Málková (SDH Vranovice, Středočeský kraj) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Brandweer Hoorn, Nizozemsko) TBA ( Brandweer Hoorn, Nizozemsko) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Brandweer Hoorn, Nizozemsko) TBA ( Brandweer Hoorn, Nizozemsko) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( DHZ Kežmarok, Slovensko) TBA ( DHZ Kežmarok, Slovensko) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( DHZ Kežmarok, Slovensko) TBA ( DHZ Kežmarok, Slovensko) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) |
01.07.2023 00:00 |
TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) TBA ( Vigili del Fuoco Ledro, Itálie) |
Foto: Běh hasičů do Svatohorských schodů 2021
Prohlédněte si fotogalerii desátého ročníku. Nafotil Petr Čížek. Zobrazit galerii (facebook.com)
Videa
z třináctého ročníku (2021):